Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Dlaczego warto wziąć udział w Forum? – Forum Ubezpieczeń

Dlaczego warto wziąć udział w Forum?

XII Dyskusyjne Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych – 5 grudnia 2017[:en]XI Forum Ubezpieczeń
26/08/2015
KNF o problemach z likwidacją szkód
12/10/2015
Dlaczego warto wziąć udział w Forum?

Dlaczego warto wziąć udział w Forum?

Forum poszerza spektrum widzenia rynku i zachodzących na nim zmian. Konferencja to jedyna szansa na spotkanie przedstawicieli wszystkich podmiotów rynku likwidacji szkód w jednym czasie i miejscu!

OPINIE O FORUM:

slawomir_ostrowski

„Zachęcam do udziału w Forum z uwagi na możliwość dyskusji nt. przyszłości branży motoryzacyjnej w gronie profesjonalistów z całej Polski.

Forum daje też możliwość dyskusji i porównywania sposobów świadczenia usług motoryzacyjnych korzystając z doświadczenia zaproszonych zagranicznym specjalistów z całej Europy. ”

mgr inż. Sławomir Ostrowski, Prezes EAI Europejski Instytut Motoryzacji

MICHALMALKOWSKI_2

„ Udział w konferencji PIM to jedyna szansa by wziąć sprawy w swoje ręce poprzez udział w dyskusji i podzielenie się swoimi doświadczeniami.”

Michał Małkowski, Dyrektor Serwisu Blacharsko-Lakierniczego, Prezes Zarządu
Mazowieckie Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o.; Auto Forum

Chmielowiec Bartlomiej

„Dyskusyjne Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych to doskonała okazja do zaprezentowania przez  Rzecznika Ubezpieczonych błędów najczęściej popełnianych na rynku likwidacji szkód w stosunku do klienta. Nieoceniona jest również możliwość skonfrontowania opinii, doświadczeń wszystkich graczy z obszaru likwidacji szkód. Warto wziąć udział w tym branżowym spotkaniu gdyż rynek ten podlega notorycznym zmianom. „

Bartłomiej Chmielowiec, Wydział Prawny Rzecznika Ubezpieczonych

7 powodów dlaczego warto wziąć udział w Forum:

  1. To jedyne takie spotkanie całego rynku warsztatowego w Polsce (prawie 200 uczestników w 2014 r.)
  2. Podczas spotkania prezentowane będą najnowsze trendy, opinie i prognozy dla rynku.
  3. Udział w Forum dostarcza gotowych rozwiązań i pomysłów, które można wdrożyć w firmie od razu po konferencji!
  4. To jedyna taka możliwość spotkania osób decyzyjnych z działów likwidacji szkód, czołowych firm ubezpieczeniowych i możliwość zadania pytania bezpośrednio do źródła.
  5. Pokazujemy najlepsze i sprawdzone praktyki na rynku.
  6. Najlepsi prelegenci!
  7. Udział Forum to inwestycja.

Wszystkie ważne rozmowy i decyzje podejmowane są podczas Forum, chcesz być ich uczestnikiem a nie jedynie ich adresatem? Weź udział w X Dyskusyjnym Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych!

Serdecznie zapraszamy!