Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców i Eksperci sektora B&L na Forum Dyskusyjnym! – Forum Ubezpieczeń

Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców i Eksperci sektora B&L na Forum Dyskusyjnym!

Z garażu do rynkowego potentata
01/12/2019
UKNF od początku 2014 r. otrzymał ponad 11,5 tys. zgłoszeń o potencjalnych naruszeniach interesów klientów TU.
02/12/2019
Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców i Eksperci sektora B&L na Forum Dyskusyjnym!

Forum to coroczna platforma, miejsce gdzie spotykają się podmioty związane z likwidacją szkód komunikacyjnych. Dominują serwisy blacharsko – lakiernicze. Co istotne, są efekty tego spotkania, które przekładają się na późniejsze, w skali roku działania strategiczne, które w efekcie dają wymierne rezultaty, korzyści, należne serwisom i finalnie poszkodowanym klientom.

Za wszystkim stoją oczywiście ludzie, którzy na co dzień, krok po kroku poprzez swoje działania walczą o sprawiedliwość i interesy sektora blacharsko – lakierniczego. To m.in: Tomasz Szydlak, Mariusz Szymański, Maciej Brzeziński, Marcin Golis, Łucja Kobroń – Gąsiorowska, Łukasz Orzychowski, Marcin Nowak, Magdalena Rok – Konopa, Justyna Radek i oczywiście Ewa Rosik. Nie zabraknie ich już za tydzień na ogólnokrajowym spotkaniu branży blacharsko – lakierniczej, czyli na Dyskusyjnym Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych. Będą dla nas. Pomogą, podpowiedzą, poradzą.

Po raz pierwszy w historii Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych, a to już XIV lat, problemami sektora blacharsko – lakierniczego zainteresował się Rzecznik MŚP. Tegoroczne Forum (10-11 grudnia) może być doskonałą okazją do przekazania wszystkich bolączek tego sektora przedstawicielowi Rzecznika. Możemy to zrobić wspólnie. Ważne aby reprezentacja tego środowiska była jak najszersza! Im nas więcej tym będziemy skuteczniejsi! Przybywajcie!

Obecność przedstawiciela MŚP to jedno. Obecność tych, którzy na co dzień pomagają serwisom to drugie. Wszyscy są dla nas istotni. Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców stoi na straży praw mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Występuje do właściwych organów władzy publicznej o zmianę przepisów, które są szkodliwe dla rozwoju przedsiębiorczości lub o wprowadzenie takich, które poprawią i usprawnią funkcjonowanie przedsiębiorców w Polsce. Działa systemowo. Z kolei eksperci branżowi, pracują dla nas, i z nami, na co dzień. Rozwiązują nasze problemy. Na Forum będą i jedni i drudzy!

Rolą Rzecznika są działania na rzecz wprowadzenia w życie zapisów Konstytucji Biznesu. Występuje do właściwych organów władzy publicznej o interpretacje przepisów, wyjaśnienia prawne. Co istotne – informuje właściwe organy nadzoru lub kontroli o nieprawidłowościach w funkcjonowaniu organów administracji publicznej, wnosi skargę nadzwyczajną do Sądu Najwyższego, informuje właściwe organy o dostrzeżonych barierach i utrudnieniach w zakresie wykonywania działalności gospodarczej na terytorium Polski. Bierze również udział w pracach nad projektami ustaw, które bezpośrednio wpływają na sektor MŚP. Zwraca się o wszczęcie postępowania administracyjnego, wnosi skargi i skargi kasacyjne do sądu administracyjnego, a także uczestniczy w postępowaniach – na prawach przysługujących prokuratorowi.

Dyskusyjne Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych

10-11 grudnia br. Warszawa. Warsaw Plaza Hotel. Ul. Łączyny 5

Więcej na: www.forumubezpieczen.com Rejestracja – kliknij TUTAJ.