Złota Lakiernia to konkurs dla warsztatów blacharsko-lakierniczych, organizowany przez Polską Izbę Motoryzacji i Partnera Merytorycznego jakim jest BASF Coatings Services z marką Glasurit.

W tym roku konkurs (VI edycja) ma za zadanie wyróżnić najlepsze serwisy blacharsko-lakiernicze oraz zwrócić uwagę na jakość i rozwiązania ekologiczne stosowane w warsztacie. Do konkursu może przystąpić serwis zlokalizowany na terenie Polski, niezależnie od tego na jakich narzędziach pracuje, jakich produktów używa i czy jest autoryzowany, czy niezależny.

Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce podczas uroczystego, wieczornego bankietu towarzyszącego tegorocznemu XV Dyskusyjnemu Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych (8 grudnia 2022).

*  *  *

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji „Złota Lakiernia” udział wzięło  ponad 56 warsztatów z całej Polski.

Oceniane były takie pozycje jak: oferta serwisowa warsztatu oraz komunikacja z klientem; CRM -zarządzanie  lakiernią i blacharnią; proces umawiania klientów w warsztacie; personalizowany proces przyjęcia klientów; proces kosztorysowania; opieka nad klientem; organizacja pracy w warsztacie; proces naprawy i kontrola jakości; zakończenie naprawy oraz przygotowanie dokumentacji; proces wydania samochodu po naprawie.; kontakt z klientem po naprawie /wizycie w warsztacie; utrzymywanie relacji z klientem; składowe warsztatu lakierniczego oraz ilość wykonywanych napraw lakierniczych w miesiącu.

Aby zgłosić swój udział w konkursie należy:

  • wypełnić ankietę zgłoszeniową
  • załączyć zdjęcia obiektu
  • wyrazić zgodę na ewentualną wizytę Jury konkursowego.

Wszystkie zainteresowane serwisy prosimy o kontakt bezpośredni z organizatorem – Polską Izbą Motoryzacji, osoba odpowiedzialna: Łukasz Orzychowski tel. 533 980 094 lub lukasz.orzychowski@pim.pl

Wyniki konkursu Złota Lakiernia zostaną ogłoszone podczas XV edycji Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych w Uniejowie.